Vaše objednávky expedujeme každý deň! Sme tu pre Vás.

Dopravy a platby

Vážení zákazníci, pred odoslaním platby za Vami vybraný tovar zo stránky www.klenotnik.sk Vám odporúčame, aby ste si preverili dostupnosť tovaru zaslaním e-mailu na klenotnik@klenotnik.sk alebo telefonicky.

Tovar, ktorý je označený ako „na sklade“ expedujeme najneskôr druhý pracovný deň po prijatí objednávky, avšak tovar, ktorý nie je skladom môže byť expedovaný niekedy i po 1 mesiaci v závislosti od požiadaviek na výrobu a zložitosť šperku.

Naši zákazníci si môžu zvoliť z nasledovných spôsobom dopravy a platby za tovaru, a to:
- na dobierku Slovenskou poštou (platba pri prevzatí tovaru) – 2.50 Eur (s DPH) (doručená informácia do vašej schránky o uložení zásielky ) - doručenie do 2 pracovných dní, pri hodnote objednávky vyššej ako 49,99 Eur, poštovné a balné za doručenie Slovenskou poštou neúčtujeme.
- balík UPS na dobierku - príplatok 5.00 Eur (s DPH), pri účte nad 99,99 Eur zdarma (doručené do vlastných rúk kuriérom UPS do 24 hodín, pri skladovom tovare.)
- osobne - bez poplatku (na predajni v Novom Meste nad Váhom, s možnosťou platobnou kartou)
- na dobierku Slovenskou poštou do ČR (platba pri prevzatí tovaru) alebo pri platbe vopred – 10 Eur pri platbe do 199,99 Eur (s DPH) (doručená informácia do Vašej schránky o uložení zásielky) - doručenie do 2-4 pracovných dní. Eur pri platbe do 199,99 Eur. Pri platbe nad 200 poštovné a balné neúčtujeme.

- platobnou bránou VUB, SLSP, TB alebo PayPal

-prevodom na účet (číslo účtu Vám bude odoslané po potvrdení dodania tovaru)

-platobnou kartou (služba E-commerce)