Vaše objednávky expedujeme každý deň! Sme tu pre Vás.

Personalizovaný šperk

Nenašli ste v ponuke to čo ste hľadali ? Neváhajte sa na nás obrátiť.

Disponujeme 3D technológiou a vieme Vám šperk vytvoriť od samého návrhu až po realizáciu.

Ako to funguje?

Máte predstavu o svojom jedinečnom šperku a neviete sa na koho obrátiť? Kľudne nám pošlite svoju požiadavku čo by ste si želali, alebo navštívte osobne našu predajňu v Novom Meste nad Váhom. Spoločne to prekonzultujem. Následne na to Vám spravíme návrh a s Vašim súhlasom sa ihneď pustíme do práce.

My Vám po dohode pripravíme 3D náhľad z rôznych pohľadov aby ste si mohli Váš budúci šperk čo najlepšie prezrieť. Ak má Váš šperk mať aj osadený kameň a neviete sa rozhodnúť pre jeho farbu (napríklad zafír, rubín, smaragd) tak vieme Vám pripraviť aj vizualizácie pre jednotlivé varianty. Vďaka sofistikovanému softvéru Vám vieme odhadnúť aj množstvo materiálu a taktiež pripravaiť približnpú cenovú ponuku.

Potom ako si odsúhlasíme dizajn, tak model ide do 3D tlače, kde sa vytvorí voskový model, ktorý sa následne odlieva do zlata požadovanej farby.

Po odlievaní sa musí model opracovať aby sa zbavil povrchových nečistôt a nerovností. Model sa následne leští a prípadne sa robia dodatočné úpravy alebo vkladanie kameňov.