Vaše objednávky expedujeme každý deň! Sme tu pre Vás.

Servis šperkov

Servis šperkov

Klenotníctvo Atalovič ponúka komplexnú starostlivosť o zákazníka, vrátane záručného aj pozáručného servisu a opravy šperkov. V našej ponuke máme šperky tej najlepšej kvality, avšak vieme, že z času na čas sa môžu aj tie najvzácnejšie šperky poškodiť alebo znečistiť.

U nás vieme navrátiť Vaším šperkom lesk a krásu tak, aby boli opäť ako nové, žiarivé a zostali dlho Vašou súčasťou.

Ponúkame servis predovšetkým zlatých šperkov, ale v niektorých prípadoch aj bižutérie, striebra alebo ocele. Každý šperk a jeho opravu posúdi náš odborník individuálne a navrhne spôsob a dĺžku opravy, ktorá obyčajne trvá pár dní alebo sa vie urobiť aj na počkanie. U nás zakúpené šperky opravujeme v rámci záruky zadarmo. Rovnako aj prvá úprava veľkosti je zdarma.

V rámci servisu šperkov ponúkame širokú škálu služieb ako napríklad tieto:

- úprava veľkosti prsteňov

- vyrovnanie zdeformovaných prsteňov či iných šperkov

- spojenie pretrhnutých retiazok a náramkov

- lepenie perál

- úprava dĺžky náhrdelníkov alebo náramkov

- výmena / oprava zapínania náušníc a retiazok

- uzamknutie detských náušníc

- fasovanie kameňov

- čistenie šperkov ultrazvukom alebo leštením

- prípadne urobíme ďalšie individuálne práce / servis Vašich šperkov


Čistenie šperkov

Ak Váš šperk stráca iskru a lesk, doprajte mu profesionálne vyčistenie. Čistenie často nosených šperkov odporúčame raz za 6 až 12 mesiacov. Nečistoty, špinu, usadeniny a oxidáciu vieme účinne odstrániť z Vašich šperkov pomocou ultrazvuku, ktorý šetrne čistí aj zle prístupné miesta. Taktiež ponúkame mechanické čistenie šperkov a ich leštenie. Dokážeme vyčistiť aj veľmi znečistené šperky.


Gravírovanie

Túžite po osobnom a výnimočnom šperku? Skúste ho personalizovať gravírovaním. Priamo v našej predajni Vám vieme vygravírovať text, dátum, akýkoľvek znak, logo alebo obrázok na Váš šperk, hodinky alebo iný predmet. Môžete si vybrať zo širokej škály druhov písma. Gravírujeme do zlata, striebra ale aj do ocele. Naši odborníci posúdia vhodnosť gravírovania na každý šperk alebo predmet individuálne.


Výkup zlata

Máte doma zlaté šperky, ktoré už nenosíte a neviete čo s nimi? Máme pre Vás riešenie. Odkúpime od Vás zlaté šperky, zlomkové zlato, zubné zlato alebo mince. Zastavte sa u nás pre nezáväzný odhad a ponuku. Cena zlata sa neustále mení.


Servis hodiniek

Klenotníctvo Atalovič zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na nami ponúkané značky hodiniek a hodín. V rámci servisu hodiniek ponúkame širokú škálu služieb, ako napríklad tieto:

- výmena batérie

- test vodotesnosti (10 ATM)

- skrátenie alebo výmena náramkov

- výmena minerálneho alebo zafírového sklíčka

- nasadenie vypadnutých ručičiek, číslic a indexov

- výmena koruniek alebo korunkových hriadeľov

- taktiež ponúkame široký výber kožených a oceľových náramkov.