Vaše objednávky expedujeme každý deň! Sme tu pre Vás.

Produkt bol úspešne pridaný do obľúbených.

  • Skladom
Zlatý dámsky prívesok s Rubínom PRECIOUS K02.076.C4.RUB

Zlatý dámsky prívesok s Rubínom PRECIOUS K02.076.C4.RUB

Zvoľte variant

419,00 € s DPH

Doručenie:
Štvrtok 11.6.2026


  • Doprava zdarma
  • Vrátenie tovaru do 14 dní

  • Kamenná predajňa na trhu od roku 1994

Kód produktu: K02.076.C4.RUB/00,60
Váha: 0.60 g
Kategória: Prívesky
Značka: Klenotnik.sk
Kolekcia: RUBIN
Farba zlata: ružové zlato
Materiál: zlato
Certifikát: CERTIFIKAT
Sekundárny kameň (farba): 1.2 mm, 1.0 mm, 2.0 mm
Primárny kameň: rubín
Primárny kameň (farba): rubín
Sekundárny kameň: Brilianty
Určenie: dámske
Štýl: Centrálny a menšie kamene
Briliant: farba: F-H
Kameň: 5 mm
Rýdzosť zlata: 14 karátov
Briliant: čistota: SI1
Zlatý dámsky prívesok s Rubínom PRECIOUS K02.076.C4.RUB vyrobený zo 14 karátového žltého zlata (585/1000). Ak si želáte nahradiť centrálne alebo vedľajšie kamene na náušničkách inými, tak nás neváhajte kontaktovať.

Farba zlata

ružové zlato

Materiál

Zlato patrí k najstarším kovom. Je to ušľachtilý, žltý, stály a veľmi kujný kov známy už od staroveku, ktorý sa používa najmä na výrobu šperkov. Samotné rýdze zlato je príliš mäkké a šperky z neho zhotovené by sa nehodili pre praktické použitie. Prímesi paládia a niklu navyše sfarbujú vzniknutú zliatinu – vzniká tak v súčasnosti dosť moderné biele zlato. Obsah zlata v klenotníckych zliatinách alebo rýdzosť sa vyjadruje v karátoch. V súčasnej dobe poznáme zlato od 9 Ct až po 24Ct.

Určenie

Dámske hodinky a šperky sú v dnešnej dobe prevažne dizajnovou záležitosťou a zdobiaci efekt je nadradený účelu hodiniek - ukazovať čas. V súčasnosti je škála dámskych hodiniek a šperkov skutočne široká, od rôznych malých decentnejších až po veľké extravagantné.

Štýl

Centrálny a menšie kamene

Rýdzosť zlata

Zlato patrí k najstarším kovom a je ušľachtilý žltý, stály a veľmi kujný kov známy už od staroveku.Používa sa najmä na výrobu šperkov.Samotné rýdze zlato je príliš mäkké a šperky z neho zhotovené, by sa nehodili pre praktické použitie a preto je vhodné najmä na investičné účely. V súčasnosti je v obľube najmä biele zlato. Obsah zlata v klenotníckych zliatinách alebo rýdzosť sa vyjadruje v karátoch. 14 karátové zlato je najpoužívanejšie z hľadiska trvácnosti šperkov.

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Tento produkt si pozrelo 10 ľudí za posledných 24 hodín

Podobné produkty

Zlatý prívesok HORSESHOE K04.002.C4 HORSESHOE
  • Novinka

na objednávku /kontaktujte nás pre termín dodania/

Prívesok HORSESHOE K04.002.C4

299,00 € s DPH

Zlatý dámsky prívesok K16.151.C4.15 MIDORI
  • Skladom

skladom, u vás 11.6.

Prívesok K16.151.C4.15

349,00 € s DPH

Zlatý dámsky prívesok MOM K04.081.C4 MOM
  • Novinka

na požiadanie preveríme

Prívesok MOM K04.081.C4

355,00 € s DPH